Dieta ProLon 5-Day to rewolucyjny program żywieniowy, który wykorzystuje dobroczynny mechanizm głodówki, by przywrócić energię i witalność, unormować wagę i uruchomić procesy regeneracji w ciele. Dowiedz się, jak działa dieta ProLon 5-Day i co możesz zyskać, stosując wyjątkową dietę imitującą post.

Tekst powstał przy współpracy z https://massmedica.com/

Na czym polega dieta ProLon 5-Day?

Dieta ProLon 5-Day to nowatorski program żywieniowy, który ma na celu oczyszczenie organizmu i jego odżywienie przy jednoczesnym stymulowaniu procesów regeneracji i odnowy komórek poprzez wykorzystanie potwierdzonego naukowo naturalnego zjawiska autofagii. Zgodnie z wiedzą naukową do autofagii i regeneracji komórkowej dochodzi w czasie postu tj. powstrzymywania się od przyjmowania posiłków. Dieta ProLon 5-Day wprowadza ciało we wspomniany dobroczynny stan postu, ale nie wymaga całkowitej rezygnacji z jedzenia. Dieta ProLon 5-Day imituje jedynie głodówkę i w czasie jej stosowania dozwolone jest spożywanie nawet trzech posiłków dziennie. To szczególnie ważna zaleta diety ProLon 5-Day – zapewnia ona wszystkie walory postu, ale pozbawiona jest negatywnych efektów z nim związanych: poczucia głodu, rozdrażnienia, złego samopoczucia psychicznego i fizycznego, osłabienia.

Jakie korzyści oferuje dieta ProLon 5-Day?

Dieta ProLon 5-Day zmierza przede wszystkim do pobudzenia procesów regeneracji komórek, ale w efekcie pięciodniowego postu dochodzi także do wielu różnych pozytywnych zmian w ciele stosującego ten unikatowy program żywieniowy. ProLon 5-Day ma zatem silny efekt odmładzający – stare i uszkodzone komórki są w organizmie w czasie postu zastępowane przez nowe, zdrowe i pozbawione dysfunkcji. Dieta imitująca post ProLon 5-Day pozwala w ten sposób przywrócić równowagę metaboliczną, zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej i odzyskać energię oraz witalność. Za sprawą diety ProLon 5-Day dochodzi ponadto do efektu odmłodzenia skóry od wewnątrz, dzięki czemu skóra staje się jaśniejsza, gładsza i lepiej odżywiona, wygląda zdrowiej i młodziej. Specjaliści z Massmedica, w artykule dotyczącym terapeutycznych korzyści postu, przypominają również, że głodówka daje szereg pozytywnych efektów w procesie leczenia różnych chorób, zwłaszcza autoimmunologicznych, pomaga zwiększać odporność na stres i choroby, a także skutecznie zwalcza nadwagę i otyłość brzuszną. Massmedica to firma specjalizująca się w terapiach anti-aging, medycynie estetycznej i regeneracyjnej, która zajmuje się także dystrybucją preparatów stosowanych w diecie ProLon 5-Day.

Jak odzyskać witalność i schudnąć z dietą ProLon 5-Day?

Prowadzenie postu w ramach diety ProLon 5-Day nie wymaga długotrwałego wysiłku ani zmiany trybu życia. Zaleca się stosowanie diety ProLon 5-Day w cyklach, a pojedynczy cykl trwa zaledwie 5 dni, w czasie których możesz zjadać posiłki stanowiące część diety, pić wodę i zachować standardową aktywność. Wygodne do przygotowania specjalnie opracowane dania, koktajle czy przekąski pozwalają minimalizować uczucie głodu, a regeneracja wywołana postem rozpoczyna się już w drugim dniu terapii. Dieta ProLon 5-Day dostępna jest w ofercie wspomnianej wyżej firmy Massmedica i to w różnych 3 wersjach smakowych. Polecamy.

 • Uwaga!

  Informacje zawarte w Portalu mają charakter edukacyjny, nie konsultacyjny i nie zastępują porady lekarskiej. Wydawcy serwisu nie mogą ponosić odpowiedzialności za błędy ani żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w tym serwisie.


  Zapraszamy na portale: 
  www.szczawnica.top
  www.pieniny.net.pl
  www.pieniny.com
  www.szczawnica.com
  www.nrs.pl

 • Dla kobiet i nie tylko...

  logo vns

 • Serwis:

  Serwis zawiera tematy: ciąża, objawy ciąży, rozwój dziecka jak i również tematy dotyczące płodności kobiety, objawy płodności, cyklu miesiączkowego i inne. Nie brakuje tematów dotyczących żywienia, ćwiczeń, chorób. Znajdą się tu tematy: pielęgnacja paznokci, skóra, manicure, włosy, wizaż, stylizacja, kobiety, pedicure, kosmetyka, makijaż, uroda, kosmetyki, twarz, paznokcie, pielęgnacja piersi.