W każdym etapie życia naszego dziecka pojawiają się nowe wyzwania, momenty radości, ale też niepokoju. Od pierwszych chwil po narodzinach, poprzez pierwsze kroki, słowa, aż po pierwszy dzwonek w szkole - to wszystko stanowi ważne momenty w życiu każdego rodzica i jego pociechy. W tej serii artykułów przybliżymy tematy, które są kluczowe dla poszczególnych etapów rozwoju dziecka.

W pierwszych miesiącach życia skupimy się na badaniach po porodzie, korzyściach z karmienia piersią oraz prawidłowej kąpieli noworodka. W ciągu pierwszego roku życia zbadamy rozwój fizyczny i emocjonalny dziecka, jego zdrowie, żywienie i rytm snu, uwzględniając pierwsze słowa. W wieku przedszkolnym omówimy rozwój fizyczny i emocjonalny, zdrowie, dietę i mowę, a także dostosowanie się do życia w przedszkolu. Natomiast okres szkolny to czas, gdy skoncentrujemy się na przygotowaniu do nauki, zdrowiu i aktywności fizycznej dziecka.

Zapraszamy do lektury i odkrywania tajników rodzicielstwa na każdym etapie życia Twojego dziecka!

 • Uwaga!

  Informacje zawarte w Portalu mają charakter edukacyjny, nie konsultacyjny i nie zastępują porady lekarskiej. Wydawcy serwisu nie mogą ponosić odpowiedzialności za błędy ani żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w tym serwisie.


  Zapraszamy na portale: 
  www.szczawnica.top
  www.pieniny.net.pl
  www.pieniny.com
  www.szczawnica.com
  www.nrs.pl

 • Dla kobiet i nie tylko...

  logo vns

 • Serwis:

  Serwis zawiera tematy: ciąża, objawy ciąży, rozwój dziecka jak i również tematy dotyczące płodności kobiety, objawy płodności, cyklu miesiączkowego i inne. Nie brakuje tematów dotyczących żywienia, ćwiczeń, chorób. Znajdą się tu tematy: pielęgnacja paznokci, skóra, manicure, włosy, wizaż, stylizacja, kobiety, pedicure, kosmetyka, makijaż, uroda, kosmetyki, twarz, paznokcie, pielęgnacja piersi.